Vestibulum id urna

 

"ابر سفید" بر گرفته از نام یک ماهی ( ماهی ابر سفید: Tanichthys albonubes) است که در گروه  طبقه آبزیان آب شیرین قرار می گیرد و دارای خلق و خویی صلح جویانه بوده ، بسیار کم توقع و انعطاف پذیر است. علت نام گذاری نام آن( سه حرفTan )  نام شخصی است که اولین بار این ماهیرا در سال 1932 کشف کرد. کلمه ی ichthys یعنی ماهیو کلمه ی  albonubes به معنی ابر سفید ( کوههایی که این ماهی را در آنجا کشف کرده اند) است.

این ماهی که کاملاً اجتماعی است، در دسته های 8 به بالا ، به صورت گروهی و بسیار زیبا شنا می کند، از آن جا که پروژه حاضر نیز در قالب مجتمع مسکونی 162 واحدی 9 بلوک 6 طبقه در سه ردیف گروهی از واحدهای مسکونی را در بر می گرفت ما نیز بر آن شدیم تا نام این مجتمع را " ابر سفید "  انتخاب نماییم.

 

درباره شرکت جومی

شرکت جومی ( Joomi.ir ) در تاریخ ، ۱۳۹۱/۲/۲۵ فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات جوملا به طور رسمی آغاز نمود.سیستم مدیریت محتوای جوملا (Jooma) در ایران دارای طرفداران زیادی، چه در میان طراحان حرفه ای و چه در میان کاربران عادی و معمولی اینترنت است.متاسفانه با گذشت زمان زیادی از ارائه انواع خدمات جوملا در ایران، و ورود شرکت های بزرگ و کوچک متنوع در این زمینه، همچنان شاهد هستیم که این خدمات به شکل مناسب، یا با هزینه مناسب ارائه نمی شوند.شرکت جومی (Joomi.ir) با هدف ارائه خدمات مناسب در زمینه جوملا در اردیبشت ماه سال ۱۳۹‍‍۱ تاسیس شد.

خدمات جومی عبارتند از :

  • انواع قالب های فارسی جوملا
  • انواع افزونه های فارسی جوملا
  • انواع هاست های ویژه جوملا

راه های تماس با شرکت جومی

۵ راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی جومی وجود دارد .اولین راه بر روی دکمه پشتیبانی آنلاین سایت کلیلک نموده و با اپراتور ما صحبت نمایید . دومین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. سومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . چهارمین را مراجعه به صفحه فیس بوک جومی می باشد . و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن شرکت جومی می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت جومی :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت جومی : ۶۶۰۵۴۸۲۴-۰۲۱

آدرس سایت رسمی شرکت جومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction